תהליך התכנון האדריכלי במשרד 

 

א. פגישת היכרות וזיהוי הצרכים

אצלנו התקציב אינו השורה התחתונה, אלא תחילת הדרך. באמצעות מחשבוני עלויות בנייה, אנו מגדירים מראש מסגרת תקציב דקדקנית. בפגישת היכרות נהיה קשובים לצרכים הספציפיים, על מנת לתכנן אתכם מבנה שיציע חוויה ייחודית ואוטנטית.

 

ב. גיבוש פרוגרמה אדריכלית ופרוגרמה רגשית

אדריכלות רגשית מעמידה את צרכיו הנפשיים של האדם במרכז התכנון. אנו נשאל אתכם שאלות שיסייעו לנו לגבש מקום שיהווה עבורכם השראה, שישפר את מצב הרוח ושיתרום ליחסים החברתיים והקהילתיים בין באי המקום.

 

ג. סקיצות וחלופות תכנון אדריכלי

אנו דוגלים בהצעת חלופות ללא מגבלה - עד לשביעות רצון המזמין. כמו כן, התכנון מתבצע באמצעות הדמיות תלת ממדיות ומציאות מדומה כבר בתחילת הדרך, כך שניתן לחוות, להתערב, לשפר ולהבין המבנה עוד משולחן השרטוט. לא עוד תכניות אדריכליות אפורות ובלתי קריאות - אנו מתכננים בתלת ממד על מנת לשתף אתכם כשותפים מלאים בתהליך התכנון.

 

ד. רישוי והיתרי בנייה

אנו עושים עבורכם את כל הריצות. משלב שרטוט ה"גרמושקה" (היתר בניה אדריכלי), אישור מול ועדות התכנון, הג"א, משרד הבריאות או כל רשות נדרשת נוספת, אנו לוקחים על עצמנו את המלאכה עד לקבלת היתר בניה בפועל. אנו מוציאים היתרים מדויקים ואיכותיים, עומדים בלוחות זמנים צפופים וחריגים ויודעים למצוא פתרונות יצירתיים למגבלות תב"ע ואילוצים של התכנון.

 

ה. תכניות עבודה

תכניות עבודה הן המסמך האדריכלי החשוב ביותר שלנו. התוכניות שלנו דקדקניות ויורדות לפרטים, פעם ראשונה בכדי לקבל הצעות מחיר מדויקות ומפורטות במכרז הקבלנים, ופעם שנייה בכדי לוודא ביצוע מוקפד התואם לחלוטין את התכנון האדריכלי שנעשה בשיתוף אתכם. 

 

ו. ליווי ביצוע ופיקוח עליון

אנו לא נעלמים לאחר תוכניות העבודה, כי חשוב לנו להיות אתכם במהלך הביצוע עד לסיומו וקבלת תעודת גמר. אנו נפקח על המבצעים באירועים משמעותיים בתהליך הבניה, נתקן ונעדכן את התוכניות אם יתעורר צורך, וניתן פתרונות יצירתיים לבעיות שעשויות לצוץ בשטח. נשמח גם לבקר אתכם בהמשך הדרך, ולראות כיצד התכנון המשותף משרת אתכם בפועל.

 

 

לשירותכם גם עכשיו!  צרו קשר לחווית אדריכלות מתקדמת וחוויתית.

 

 

 

© ​EYAL YOSSINGER | Call 054-6388803 |  הפרדס 14 רמות השבים  | eyarch2@gmail.com  

  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page
  • Blogger Social Icon
  • LinkedIn Social Icon