אדריכלות משולחן איל יוסינגר אדריכלים 

מבחר יצירות באדריכלות הוליסטית, אישית, ייחודית ומתקדמת. 

תכנון אדריכלי  - אמנות, מדע ונפש

משנת 2015 אני פועל כאדריכל עצמאי, ונוקט בגישה של מחקר משמעותי ועמוק לפני כל משימת תכנון. המבנים שלי משלבים מודעות עמוקה כלפי האור, הרוח והקשר לטבע, יחד עם הבנה בהשפעתם של מבנים על נפש האדם. כאיש טכני שמסתדר מצוין עם מחשבים, אני מאמץ בקלות שפות תכנון ועיצוב חדישות, ומשלב כלים פורצי דרך בתכנון כגון מציאות מדומה, הדפסה תלת ממדית ואדריכלות פרמטרית. אני מאמין שאדריכלות הנה שדה אופטימי, כזו שמשפרת באופן מתמיד את מרחב חייהם של אנשים. 


אני רואה בתפקידי כאדריכל אדם המעניק שירות לאנשים ולחברה, תוך מבט ואחריות על התמונה הכוללת. אדריכלות טובה אינה רק עיצוב יפה או בית חזק, אלא היא הסינטזה המופלאה והעדינה בין עשרות חוטים, אשר יחד נטווים למארג קסום ומחולל השראה

שלכם ולרשותכם, איל יוסינגר, אדריכל

כנראה שאם לא הייתי אדריכל הייתי פסיכולוג, כך שהרגישות לאנשים, לרצונותיהם ולתחושותיהם עוזרים לי להגשים חלומות יוצאי דופן ללקוחות שלי.

מאימי גם למדתי לחשוב מחוץ לקופסה, למצוא פתרונות יצירתיים ולגלות תושייה בכל מצב. מיומנויות אלה באות לביטוי מידי יום בתכנון בתים ומקומות.

 

למדתי אדריכלות כשש שנים והתמחתי ארבע שנים נוספות במשרדים מובילים ומגוונים. בלימודי האדריכלות נמשכתי לרב תחומיות. אני מאמין שאדריכלות הנה המפלט האחרון לג'נרליסטים, בעולם של התמחות הולכת וגדלה. מלימודי תולדות האמנות והתרבות עד פיזיקה והנדסת מבנים, התואר באדריכלות העניק לי יכולת התבוננות הוליסטית, רחבה וביקורתית על המרחב הבנוי של בני האדם.

      אבי עבד שנים כמהנדס מטוסים, ובזמנו הפנוי היה מצייר בצבעי שמן. השילוב בין אמנות למדע חלחל בי עמוק עוד מילדות. כילד הייתי סקרן וחוקר, וכל מחברותיי היו מלאות תמיד בציורים מעולם הפנטזיה ומעולם המדע. הקדשתי שעות רבות לכתיבת סיפורים, ציור מפות וטירות עתיקות, ניסויים בכימיה ובנייה בלגו. כנער הצטיינתי במחשבים, וחשבתי ששם נמצא עתידי הבוגר. רק לאחר שירותי בצבא הקבע כקצין קרבי, התבשל משהו בהבנתי את עצמי והעולם, ומצאתי כי אדריכלות היא הייעוד האמיתי שלי. בת הזוג שלי, בעלת האבחנה החדה והרגליים על הקרקע, תמכה מיד במהלך.

 

אדריכלות אינה מתרחשת בחומר, אלא בנפש וברוח. אימי לימדה אותי לאהוב, להקשיב ולהבין את בני האדם, כלים שעוזרים לי לתכנן מקומות מעצימים ומרגשים.

 

© ​EYAL YOSSINGER | Call 054-6388803 |  הפרדס 14 רמות השבים  | eyarch2@gmail.com  

  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page
  • Blogger Social Icon
  • LinkedIn Social Icon